VOUCHERY REZERWACJA

Szkolenia

szkolenia.jpg

SALE SZKOLENIOWE

Hotel Górski oferuje wynajem sal szkoleniowych, gdzie znajdą Państwo kompletne wyposażenie i fachową obsługę. To doskonałe rozwiązanie dla każdego przedsiębiorcy, który pragnie zadbać o komfort każdego uczestnika kursu lub szkolenia. Zachęcamy do kontaktu z naszym obiektem już teraz.

 

Wynajem sal szkoleniowych

W naszej ofercie znaleźć można sale szkoleniowe, które pomieszczą nawet do 500 osób, w zależności od okoliczności i potrzeb osoby wynajmującej. Posiadamy osiem sal szkoleniowych, z których każda wyróżnia się innym wystrojem, powierzchnią i charakterem. To z kolei pozwala dowolnie zaaranżować miejsce spotkania. Liczne grupy z powodzeniem skorzystają z sali Olimp, gdzie zmieści się od 350 do 500 osób. Każde wnętrze daje możliwość ustawienia stołów i krzeseł zgodnie z potrzebami, a wentylacja i klimatyzacja daje pełen komfort. Do wyboru mają Państwo:

  • Salę Kryształową, którą można zaaranżować dla grup do 80, 120, 170 lub 350 osób.

  • Salę Kominkową, gdzie zmieści się 26, 30, 40 lub 60 osób.

  • Salę Kameralną, w której odbywają się spotkania w grupie do 10 osób. 

 

Sale szkoleniowe

W przypadku organizacji szkolenia ogromne znaczenie ma korzystna lokalizacja w centralnej Polsce, co zapewni wygodny dojazd wszystkim zaproszonym osobom. Dokładamy wszelkich starań, aby zorganizowane szkolenie przebiegło zgodnie z planem i zachwyciło uczestników. Niezwykle ważne jest to, że podczas korzystania z sali mogą Państwo wykorzystać nasz sprzęt nagłośnieniowy, sprzęt multimedialny i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Uczestnikom zapewniamy własny catering i komfortowe noclegi w obiekcie hotelowym. Nie trzeba też martwić się o samochody, gdyż posiadamy całodobowo strzeżony parking na terenie hotelu.
 

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, w której każdy klient znajdzie coś dla siebie. Cały czas poszerzamy usługi, tak aby sprostać zmieniającym się wymogom rynkowym. Z naszą pomocą zorganizują Państwo szkolenia na najwyższym poziomie, nawet dla licznej grupy uczestników. Nowoczesny sprzęt i kompleksowa obsługa to nasze cechy rozpoznawcze. 

 

 

Znajdź nas na
Zamknij X
Dane kontaktowe
ZADZWOŃ I ZAPYTAJ O DOSTĘPNOŚĆ: +48 44 648 72 00