VOUCHERY

Dwuosobowe

pokoj-2-osobowy-1.jpg
 

Wystrój

pokoj-2-osobowy-2.jpg
 

Wyjście na taras

pokoj-2-osobowy-3.jpg
 

Łazienka

 

 

Posiadamy w ofercie aż 83 pokoje urządzone w górskim klimacie. Goście znajdą tutaj oryginalne meble, gustowne zdobienia i drewniane elementy wykończenia wnętrz. Całość z pewnością dopełniają kompozycje kwiatowe, stylowe oświetlenie i tematyczne obrazy. Zapraszamy do skorzystania z oferty hotelu "Górskiego".

 

Pokoje dwuosobowe

W hotelu do dyspozycji gości pozostaje 160 miejsc noclegowych. Wśród nich popularne są dwuosobowe pokoje, jakimi są:

  • Pokój Normal - to dwuosobowy pokój z dwoma osobnymi łóżkami, z łazienką i prysznicem.
  • Pokój Standard - to dwuosobowy pokój z jednym dużym łóżkiem, z łazienką i prysznicem. Istnieje możliwość dostawki w formie rozkładanej kanapy.
  • Pokój Studio - pomieszczenie o podwyższonym standardzie. Obejmuje dwa pomieszczenia - część dzienną i sypialnię oraz duże podwójne łóżko. Do dyspozycji gości pozostaje łazienka z wanną i możliwość skorzystania z dostawki. 


Zachęcamy także do zapoznania się z innymi usługami naszego hotelu. Zajmujemy się organizacją wielu imprez i uroczystości, a nasza restauracja oferuje smaczne i zdrowe dania. 
Wyposażenie każdego pokoju hotelowego obejmuje telewizję satelitarną, dostęp do Internetu, radio, czajnik elektryczny i bezpłatny zestaw powitalny (kawa, herbata i cukier). Skorzystają Państwo również ze strzeżonego parkingu. 

pokoj-2-osobowy-glowne.jpg
 

 

Znajdź nas na
Zamknij X
Dane kontaktowe
ZADZWOŃ I ZAPYTAJ O DOSTĘPNOŚĆ: +48 44 648 72 00