VOUCHERY REZERWACJA

Przyjęcia Okolicznościowe

IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE - WOLBÓRZ

Zajmujemy się przygotowywaniem imprez okolicznościowych, które spełnią oczekiwania każdego gościa. Kompleks hotelowy posiada wyposażone i komfortowe sale, dzięki czemu z powodzeniem dostosują je Państwo do swoich oczekiwań. W obiekcie zatrudniamy szereg specjalistów z branży, którzy doskonale znają się na swojej pracy, Działamy z pasją i zaangażowaniem, cały czas poszerzając ofertę i wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów. 

 

Organizacja uroczystości

Organizacja chrzcin, komunii, styp, uroczystości rodzinnych nie ma dla nas tajemnic. Postępujemy zgodnie z oczekiwaniami klienta, kierując się tym, że wszystko musi być dopięte na ostatni guzik. Przygotujemy dla Państwa każdą uroczystość i sprostamy każdemu życzeniu. Już od wielu lat zdajemy sobie sprawę z tego, że referencje naszych klientów są dla nas najlepszą reklamą. Organizujemy przyjęcia prywatne, biznesowe i rodzinne - od wesel, chrzcin, balów, po koncerty, wigilie, studniówki i komunie. Zapraszamy do kontaktu z naszym obiektem. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i wątpliwości. 

 

okolicznosciowe.jpg

Imprezy okolicznościowe

Impreza okolicznościowa to zawsze ważne wydarzenie dla każdego organizatora. Jedną z najważniejszych imprez jest wesele. W tym przypadku każdego zależy na doskonałej kuchni, stylowej architekturze i wzorowej obsłudze. Państwa wesele w naszym obiekcie przebiegnie bez zakłóceń, a znakomita zabawa na bardzo długi czas pozostanie w umyśle gości i Pary Młodej. Oferujemy skorzystanie z indywidualnego programu imprezy, jaki można dostosować do swoich oczekiwań. Zgodnie z potrzebami, zajmujemy się też organizacją programów rozrywkowych, jakimi są rewie, występy kabaretów, koncerty, czy recitale gwiazd. 

 

Organizacja chrzcin, stypy, komunii, czy innej uroczystości nie musi spędzać Państwu snu z powiek. Nasz obiekt posiada komfortowe sale, w których pomieści się nawet do 500 gości. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i dostosowania jej do swoich oczekiwań. Działamy z pasją i zaangażowaniem, cały czas mając na względzie dobro klienta. 

 

 

Znajdź nas na
Zamknij X
Dane kontaktowe
ZADZWOŃ I ZAPYTAJ O DOSTĘPNOŚĆ: +48 44 648 72 00