VOUCHERY REZERWACJA

Konferencje

konferencje.jpg

KONFERENCJE

W naszym hotelu zorganizują Państwo konferencje, warsztaty i szkolenia na najwyższym poziomie. Dysponujemy aż ośmioma salami konferencyjnymi, z których każda odznacza się innym wnętrzem, charakterem, wystrojem i powierzchnią. Dzięki temu można zaaranżować dowolne spotkania biznesowe, ciesząc się sprawną obsługą.

 

Sale konferencyjne

Nasze sale konferencyjne pomieszczą od 10 do 350 osób. Liczne grupy skorzystać mogą z bardziej obszernej sali o nazwie Olimp. W każdym pomieszczeniu można dowolnie ustawiać krzesła i stoły, a komfort zapewnia wentylacja oraz klimatyzacja. Z pewnością na uwagę zasługuje też fakt, że lokalizacja w centralnej Polsce zapewni wygodny dojazd wszystkim członkom szkolenia lub wykładu. Nowoczesne sale konferencyjne zachwycają wystrojem i pozwalają w pełni oddać się obowiązkom zawodowym. Zachęcamy do kontaktu z naszym hotelem. Tutaj każdy znajdzie to, czego oczekuje. W ofercie posiadamy:
  • Salę Kryształową o powierzchni 280 m2. Pomieści ona do 80 osób, do 120, 170 lub 250 osób w ustawieniu teatralnym.
  • Salę kominkową o powierzchni 151 m2. Można ją zaaranżować dla 26, 30, 40 lub 60 uczestników.
  • Salę kameralną o powierzchni 33 m2, gdzie zmieści się do 10 osób.
 

Wynajem sal konferencyjnych

Bardzo dobrym rozwiązaniem dla wielu firm i przedsiębiorców jest profesjonalny wynajem sal konferencyjnych. Dzięki temu nie trzeba martwić się o miejsce organizacji spotkania biznesowego. Z naszą pomocą zorganizują Państwo warsztaty, szkolenia, kursy i konferencje, które zadowolą każdego uczestnika. Oferujemy fachowe wyposażenie sali konferencyjnej, jakie obejmuje sprzęt nagłośnieniowy, multimedialny i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Uczestnicy skorzystają z cateringu i miejsca noclegowego w naszym obiekcie. W trakcie trwania szkolenia samochody zostawić można na strzeżonym parkingu, jaki należy do naszego Kompleksu hotelowego.

Sprawny wynajem sal konferencyjnych ma wiele zalet. Przedsiębiorca może zaoszczędzić czas, jednocześnie korzystając z fachowej obsługi na wysokim poziomie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Znajdź nas na
Zamknij X
Dane kontaktowe
ZADZWOŃ I ZAPYTAJ O DOSTĘPNOŚĆ: +48 44 648 72 00