VOUCHERY REZERWACJA

Pokoje Jednoosobowe Single

singl3,.jpg
 

Pokój

singl2.jpg
 

Łazienka

singl1.jpg
 

Wystrój

 

 

Nasz hotel oferuje 83 pokoje, które są urządzone w góralskim stylu. Goście skorzystają z niezwykłego klimatu, jaki dają drewniane elementy wykończenia, ciekawe zdobienia i oryginalne meble. Zachęcamy już teraz do zarezerwowania pokoju w zależności od Państwa potrzeb.

 

Pokoje Jednoosobowe Single

Wystrój pokojów jest uzupełniony poprzez oryginalne obrazy i gustowne oświetlenie. Z pokoju jednoosobowego skorzysta każdy, kto odbywa biznesową podróż lub po prostu chce wypocząć w samotności. Oczywiście w każdym pokoju znajduje się łazienka z prysznicem.
Standardowym wyposażeniem są też:

  • radio,

  • telewizja,

  • dostęp do darmowego wi-fi,

  • zestaw powitalny w formie herbaty, kawy i cukru.   


Goście hotelowi mają możliwość skorzystania z monitorowanego przez całą dobę parkingu, co zapewnia bezpieczeństwo każdego pojazdu. W naszym obiekcie z chęcią zorganizujemy dla Państwa szkolenia, wesela i inne imprezy, zgodnie z życzeniem gości. W Restauracji i w Grill Barze zapraszamy na pyszne dania, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie.

Gustowne pokoje jednoosobowe dadzą Państwu komfort i wygodę. W tym przypadku szeroka oferta daje sporo możliwości, dlatego zapraszamy do kontaktu z naszym hotelem już teraz. 

singl.jpg
 

 

Znajdź nas na
Zamknij X
Dane kontaktowe
ZADZWOŃ I ZAPYTAJ O DOSTĘPNOŚĆ: +48 44 648 72 00