VOUCHERY

Jednoosobowe

pokoj-1-osobowy-1.jpg
 

Wystrój

pokoj-1-osobowy-2.jpg
 

Wystrój

pokoj-1-osobowy-3.jpg
 

Łazienka

 

 

Nasz hotel oferuje 83 pokoje, które są urządzone w góralskim stylu. Goście skorzystają z niezwykłego klimatu, jaki dają drewniane elementy wykończenia, ciekawe zdobienia i oryginalne meble. Zachęcamy już teraz do zarezerwowania pokoju w zależności od Państwa potrzeb.

 

Pokoje jednoosobowe

Wystrój pokojów jest uzupełniony poprzez tematyczne obrazy, urocze kompozycje kwiatowe i gustowne oświetlenie. Z pokoju jednoosobowego skorzysta każdy, kto odbywa biznesową podróż lub po prostu chce wypocząć w samotności. Oczywiście w każdym pokoju znajduje się łazienka z prysznicem.
Standardowym wyposażeniem są natomiast:

  • radio,
  • telewizja satelitarna,
  • dostęp do Internetu za pomocą wi-fi,
  • bezpłatny zestaw powitalny w formie herbaty, kawy i cukru.   


Goście hotelowi skorzystają też ze strzeżonego przez całą dobę parkingu, co zapewnia bezpieczeństwo każdego pojazdu. W naszym obiekcie z chęcią zorganizujemy dla Państwo szkolenia, wesela i inne imprezy, zgodnie z życzeniem gości. Oferujemy restaurację z pyszną kuchnią, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. 

Gustowne pokoje jednoosobowe dadzą Państwu komfort i wygodę. W tym przypadku szeroka oferta daje sporo możliwości, dlatego zapraszamy do kontaktu z naszym hotelem już teraz. 

pokoj-1-osobowy-glowne.jpg
 

 

Znajdź nas na
Zamknij X
Dane kontaktowe
ZADZWOŃ I ZAPYTAJ O DOSTĘPNOŚĆ: +48 44 648 72 00