VOUCHERY REZERWACJA

Bankiety

Sala bankietowa w Hotelu Górskim

BANKIETY/IMPREZY PRACOWNICZE

Nasz obiekt z przyjemnością przygotuje dla Państwa bankiety, bale i imprezy pracownicze. Staramy się sprostać każdemu życzeniu klienta, oferując sprawdzone i godne uwagi rozwiązania. Zachęcamy do poznania naszej oferty.

 

Bankiety i imprezy pracownicze

Imprezy pracownicze to często nieodłączna część działalności każdej firmy. Z pewnością podczas organizacji zależy nam na przyjęciu, jakie zostanie na długo w pamięci gości. Z naszą pomocą przygotują Państwo gale dopięte na ostatni guzik. Nie od dziś wiadomo, że referencje klientów są dla naszego obiektu najlepszą reklamą. Zajmujemy się profesjonalną organizacją bankietów pracowniczych i innych przyjęć, które odbywają się w przyjemnej i komfortowej atmosferze. Ponadto, organizujemy też przyjęcia prywatne i rodzinne, w zależności od oczekiwań klienta. 

 

 

Organizacja imprezy pracowniczej

Kompleksowo organizuje imprezy pracownicze, które na długo będą wspominane przez uczestników. Zapewniamy doskonałą kuchnię, sprawną obsługę i stylową architekturę. Dzięki temu gala przebiegnie znakomicie i dostarczy gościom masę wrażeń. Bardzo dobrym rozwiązaniem jest skorzystanie z indywidualnego programu imprezy, który będzie przykładowo uzupełnieniem dla szkolenia lub konferencji. Zgodnie z życzeniem klienta, chętnie organizujemy też programy rozrywkowe typu koncerty, występy kabaretów, rewie, czy recitale gwiazd. W naszym obiekcie pracują doświadczone osoby, które doskonale znają się na swoich zadaniach. Nie szukamy dróg na skróty i działamy z pełnym zaangażowaniem oraz pasją. Z naszą pomocą zyskują Państwo pewność, że całość przebiegnie bez zakłóceń, a zadowolenie gości będzie najlepszym potwierdzeniem doskonałych wrażeń. 

 

Zapraszamy do organizacji imprezy pracowniczej, która długo pozostanie w pamięci gości. Posiadamy piękne i stylowe sale, w których każda gala przebiegnie zgodnie z życzeniem klienta. Wieloletnie doświadczenie i kompleksowa obsługa dadzą Państwu pewność, że wszelkie usługi są spełniane z należytą starannością. Profesjonalizm i szeroka oferta to atuty naszego hotelu. 

 

Znajdź nas na
Zamknij X
Dane kontaktowe
ZADZWOŃ I ZAPYTAJ O DOSTĘPNOŚĆ: +48 44 648 72 00