VOUCHERY REZERWACJA

Apartamenty

aprt.jpg
 

Salon

aprt2.jpg
 

Sypialnia

aprt3.jpg
 

Łazienka

 

 

Hotel "Górski" posiada w ofercie 160 miejsc noclegowych, jakie są ulokowane w 83 pokojach. Jeśli chodzi i klimat, całość jest urządzona w góralskim stylu. Na uwagę zasługują stylowe meble, ciekawe zdobienia i drewniane elementy wykończenia. Dopełnieniem są tutaj kompozycje kwiatowe, gustowne oświetlenie i tematyczne obrazy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. 

 

Apartamenty

Dla naszych gości przygotowaliśmy Apartamenty o wysokim standardzie, jakie pozwalają zachować komfort i luksus podczas pobytu w obiekcie. Obejmują one dwa pomieszczenia - sypialnię i salon. Plusem są także dwie łazienki, w tym jedna z wanną. W standardowym wyposażeniu znajduje się satelitarna telewizja, radio, dostęp do darmowego wi-fi, czajnik elektryczny i zestaw powitalny w formie kawy, herbaty i cukru. 

Goście hotelowi mają możliwość skorzystania monitorowanego parkingu, ciesząc się bezpieczeństwem pojazdów. Ponadto, w ofercie posiadamy szereg innych atrakcji - organizujemy wesela, szkolenia i inne imprezy. W obiekcie znajduje się restauracja, gdzie doświadczeni kucharze zadbają o zadowolenie każdego smakosza. 

Apartament to bardzo dobre rozwiązanie dla Państwa Młodych lub przy dłuższym pobycie i dla każdego, kto chce odczuć komfort. 

aprt1.jpg
 

 

Znajdź nas na
Zamknij X
Dane kontaktowe
ZADZWOŃ I ZAPYTAJ O DOSTĘPNOŚĆ: +48 44 648 72 00