VOUCHERY REZERWACJA

Wesela

Nasz hotel oferuje organizację niezapomnianych wesel! Zapewniamy komfortowe pokoje urządzone w stylu góralskim i wyjątkowy apartament dla młodej pary. Nasz cechy rozpoznawcze to dobra kuchnia, wyjątkowy klimat, możliwość zorganizowania poprawin i doskonała lokalizacja. Skorzystaj z oferty już teraz i postaw na kompleksowe wsparcie podczas organizacji najważniejszego dnia w życiu, jakim jest ślub i wesele.

ORGANIZACJA WESELA

Organizacja wesela obejmuje szereg udogodnień, z jakich mogą Państwo skorzystać. Nasza obsługa doskonale zna się powierzonych zadaniach. W tym przypadku na uwagę zasługuje:

  • pomoc w zaplanowaniu i wykonaniu dekoracji
  • pomoc w wyborze menu,
  • pomoc w organizacji dodatkowych atrakcji,
wesela.jpg
 

Sala weselna z noclegiem pomiędzy Piotrkowem Trybunalskim a Tomaszowem Mazowieckim

Nasza sala weselna to doskonałe rozwiązanie dla każdego, kto chce skorzystać z kompleksowego wsparcia w tym ważnym dniu. Wyjątkowe otoczenie i niezapomniany klimat dodadzą świetności temu wyjątkowemu wydarzeniu.

W obiekcie znajdują się komfortowe miejsca noclegowe, które są do dyspozycji gości weselnych. Dodatkowo istnieje możliwość pozostawienia samochodów na hotelowym parkingu.

Organizujemy zarówno małe przyjęcia weselne, jak i duże, wymagające pomieszczenia znacznej ilości Gości. Dostępne mamy:

  • sala weselna do 100 osób,
  • sala weselna na 150 osób,
  • sala weselna na 200 osób,
  • sala weselna na 300 osób,

 

Tak szeroki wybór sprawia, że spełnimy marzenia każdej pary młodej. Na pierwszym miejscu stawiamy dobro gości i podążamy za trendami rynkowymi. Zachęcamy do odwiedzenia naszych sali weselnych, gdzie stworzymy przyjazny klimat i piękne dekoracje. Nasze sale z pewnością spełnią Państwa oczekiwania, a obsługa na najwyższym poziomie zadba o komfort wszystkich Gości.

Niezapomniane przeżycia

Sala weselna z noclegiem ma szereg zalet. Przede wszystkim nie trzeba martwić się o ulokowanie gości, zwłaszcza jeśli przyjechali z odległych miast. Z przyjemnością zorganizujemy dla Państwa każde przyjęcie i sprostamy każdemu pragnieniu. Wesela nie mają dla nas tajemnic, a doświadczony personel wie, jak wspomóc Parę Młodą w organizacji przyjęcia. Pamiętajmy o tym, że jest to jedno z najważniejszych rodzinnych wydarzeń, które wymaga zaangażowania i dopięcia wszystkiego na ostatni guzik. Oferujemy kompleksowe wesela, które cechują się smaczną kuchnią, znakomitą zabawą do białego rana i wyjątkowym otoczeniem.

Wesela w Wolborzu opierają się na indywidualnych, dostosowanych do życzeń klienta aspektach. Ponadto, na życzenie gości zapewniamy programy rozrywkowe typu rewie, koncerty, występy kabaretów, czy recitale gwiazd. Organizacja wesela z naszą pomocą przebiegnie sprawnie i bezproblemowo. Te niezwykłe chwile pozwolą nowożeńcom cieszyć się sobą i komfortową obsługą, która sprosta wymogom każdego gościa. Jesteśmy ulokowani pomiędzy Tomaszowem Mazowieckim a Piotrkowem Trybunalskim. Zapraszamy!

Znajdź nas na
Zamknij X
Dane kontaktowe
ZADZWOŃ I ZAPYTAJ O DOSTĘPNOŚĆ: +48 44 648 72 00