VOUCHERY REZERWACJA

II Międzynarodowe Forum Gospodarcze Powiatu Piotrkowskiego zorganizowano w dniach 23-25 listopada 2023 w Hotelu Górskim w Proszeniu. W panelach dyskusyjnych i warsztatach biznesowych biorą udział przedsiębiorcy i samorządowcy. Forum odbyło się w ramach projektu „Kompleksowa promocja i wsparcie w rozwoju internacjonalizacji przedsiębiorstw z wykorzystaniem potencjału gospodarczego Powiatu Piotrkowskiego jako klucz do zwiększenia międzynarodowej rangi gospodarczej Regionu Łódzkiego”.

Spotykamy się podczas forum, żeby rozmawiać o rozwoju przedsiębiorczości, nie tylko na Ziemi Piotrkowskiej, ale całego regionu, mówi Piotr Wojtysiak, starosta piotrkowski. Projekt, który realizujemy ma na celu sieciowanie biznesu oraz stwarzania możliwości rozwoju na rynkach międzynarodowych. Podczas forum byli obecni przedstawiciele międzynarodowych firm, którzy chcą kooperować z naszymi przedsiębiorcami, m.in. z branży drzewnej.
W Powiecie Piotrkowskim funkcjonuje ponad 14 tys. gospodarstw rolnych, których produkcja skupia się na hodowli trzody chlewnej i bydła, uprawach zbóż, rzepaku, ziemniaków, kukurydzy, warzyw gruntowych i ziół. Determinuje to rozwój branży przetwórstwa rolnego. Rolnictwo i przetwórstwo, to dwa najmocniejsze działy gospodarki na terenie Ziemi Piotrkowskiej
.

Znajdź nas na
Zamknij X
Dane kontaktowe
ZADZWOŃ I ZAPYTAJ O DOSTĘPNOŚĆ: +48 44 648 72 00