VOUCHERY REZERWACJA

Oscarowy Bal Andrzejkowy w Hotelu Górskim w Proszeniu pod Piotrkowem. Na wyjątkowej imprezie w stylu gwiazd filmowych bawiło się ponad 200 osób. Był szyk, styl i elegancja oraz doskonała zabawa z gwiazdą wieczoru.
Oskarowy Bal Andrzejkowy w Hotelu Górskim w Proszeniu zorganizowano z wielkim rozmachem w filmowym stylu. Goście balu wchodzili do hotelowej sali bankietowej po czerwonym dywanie jak podczas gali rozdania Oskarów. uczestnicy imprezy wielki szyk i elegancja: perfekcyjne fryzury, doskonały makijaż i zjawiskowe stylizacje. Panie w większości wybrały czarny kolor swoich kreacji, ale były takie, które przyciągały wzrok kolorem lub nietypowym krojem. Panowie wybrali czarne klasyczne, garnitury, ale były także bardziej sportowe stylizacje. Na Oskarowym Balu Andrzejkowym w Hotelu Górskim bawiło się ponad 200 osób.
- Oscarowy Bal Andrzejkowy, to strzał w dziesiątkę, mówi Łukasz Fidala, prowadzący imprezę jako DJ Kelvin. Nasi goście doskonale wczuli się w rolę gwiazd filmowych stawiając na kreacje w stylu oscatowym. Wybraliśmy najbardziej wyjątkowo ubrane osoby i nagrodziliśmy je statuetkami Oscara. Mieliśmy też fotobudkę 360 stopni, gdzie nagrywaliśmy nasze andrzejkowe filmiki.
Gwiazdą wieczoru podczas Oscarowego Balu Andrzejkowego w Hotelu Górskim był zespół Piękni i Młodzi Dawid Narożny. Uczestnicy balu tańczyli przed sceną i śpiewali większość utworów razem z Dawidem Narożnym. Nie obyło się bez bisów. Po występie zespół Piękni i Młodzi Dawid Narożny chętnie pozował do wspólnych zdjęć.

 

 

Znajdź nas na
Zamknij X
Dane kontaktowe
ZADZWOŃ I ZAPYTAJ O DOSTĘPNOŚĆ: +48 44 648 72 00